Hakkımızda

 

Teknolojinin gelişmesiyle artık bu bir meslek halini almış duruma geldi. Dünya’nın her bölgesinde her gün değişik teknolojik olaylar oluyor. Yeni araçlar geliştiriliyor. Telefon, bilgisayar vs. cihazlar için yeni gelişmeler meydana geliyor. İnsanlarda bu olaylar ile yakından ilgileniyorlar fakat doğrudan öğrenebilecekleri düzgün bir haber sayfası bulamıyorlar. Teknoloji neslinde teknolojiden uzak kalmamalıyız. İnsanlara bilgiyi en kaliteli bir şekilde ulaştırmalıyız. İşte bizimde Teknober fikrimiz bu şekilde doğdu ve gelişti.

Nasıl Kuruldu?

Teknohaber.net projesi 2017 yılının Ekim ayında Emre GÜR ve Burak GÜNDÜZ tarafından düşünüldü ve planlandı. Artık nesil teknoloji nesli ve insanlar teknolojiyle yakından ilgileniyor ve bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar, bizde Türkiye’nin teknoloji sitesi projesini çok geç kalmadan 2018 yılının şubat ayında sitemizi tamamen yayımlayarak siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunduk.

Neler var?

Teknoloji içerikli haber sitemiz oldukça zengin bir ara yüze sahip. Tüm teknolojik araçlarla ilgili haberlere ulaşmanız mümkün. Kategorize edilmiş olan istediğiniz teknolojik aletin haberlerine anında ulaşabilirsiniz. Telefon, bilgisayar, uçak, gemi, işletim sistemleri, otobüs, tramvay, helikopter vs. ve daha fazlasına ulaşmanız mümkün. Ayrıca kullanışlı ara yüzü ile istediğinizi bulanız oldukça kolaylaşıyor. Gözünüzü yormayan detaylar ile sitemiz hizmetinizde. Yeni proje fikirlerimiz ile sitemizi yeni farklılıklar getirmeyi planlıyoruz.

Uygulamamız Nerelerde Var?

Teknoloji sitemizin şuanda sadece web sitesi bulunmaktadır. Kullanıcılarımızın her zaman web sitesine girmeye vakti olmayabiliyor. Bu zaman kaybı olabilir. Bizde sizleri düşünerek, yeni projelere imza atmayı hedefliyoruz. Çünkü her zaman telefon uygulaması daha kullanışlı ve kolaydır. İnsanlar her an güncel haberlerimize ulaşabilmeliler. Çok geç kalmadan bu projelerimizi hayata geçireceğiz yakın zamanda mobil uygulamamız iOS ve Android sistemlerinde marketlerde yayımlanacaktır. Bu projelerimizi gerçekleştirebilmemiz için siz değerli kullanıcılarımızın da yardımına ihtiyaç duyuyoruz. Mobil uygulamamız yayınlandığı vakit sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan sizlere duyuracağız. Daima takipte kalın.

Ekibimiz

Bu projeyi yol arkadaşlarımızla birlikte ayrılığa düşmeden dayanışma içerisinde başardık ve bunun haklı gururunu yaşamaktayız. Ekibimize her geçen gün daha sağlam ve profesyonel kişileri ekleyerek devam etmeyi hedefliyoruz. Gayemiz teknoloji neslinde teknolojiden habersiz bir nesil yetişmesini önlemektir. Sitemizi kurarken bize yol arkadaşlığı yapmış herkese ve bu projenin kurulmasına neden olan siz değerli kullanıcılarımıza ayrı ayrı teşekkür borçluyuz. İlerleyen zamanlarda ise sosyal sorumluluk planlarımız bulunmaktadır. Değerli ekibimizle ve sizlerle birlikte bunları da başarabileceğimize inanıyoruz ve bunun için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz.

 

 

 


 

Bizimle iletişime geçmek için info@teknober.net e-posta adresimizi veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

 

Yukarı